02.08.2022
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki’den Sakarya Ziyareti

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğümüz'e ziyarete gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki öncelikle Bölge Müdürlüğümüz  sınırlarında bulunan ÇAMSAN entegre Ağaç San.ve Tic. A.Ş. ziyaret ederek sektör hakkındaki talep ve görüşler hakkında bilgi aldı.

Ziyarette Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki'ye, Orman Genel Müdür Yardımcısı Recep Ateş, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Seyit Ali Kurtuluş, Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Doğa Koruma ve Milli Parklar İstanbul Bölge Müdürü Fahrettin Ulu eşlik ettiler. Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki, ÇAMSAN entegre Genel Müdür'ü Refik Suat Kılıç tarafından karşılandı. Fabrika gezilerek Bakanımıza bilgilendirme yapıldı.

Daha sonra Bölge Müdürlüğümüze gelen Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki, Bölge Müdürümüz Ziya Polat başkanlığında teknik ekip tarafından karşılandı. Bölge Müdürlüğümüze bağlı İşletme Müdürlüklerimizde iş yapan orman kooperatif başkanları, ormancılık faaliyetlerinde bulunan firma sahipleri ve Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre firma yetkilileri ile ayrı ayrı ormancılık sektörünün gelişimine katkı sağlayacak görüş ve öneriler ile ilgili toplantılar yaptı.

Mutlu Olmak İstiyorsanız Başkalarına İyilik Yapın…

Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki'ye, Bölge Müdürümüz Ziya Polat tarafından Bölge Müdürlüğümüz ormancılık faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldı.  Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki Bölge Müdürlüğümüz teknik personeliyle yaptığı toplantıda; “Orman Genel Müdürlüğü büyük bir köklü teşkilat, teşkilatın gelişimi ve yanlış algılara sebep olan durumlar hakkında her çalışanın üstüne düşen görev ve yetkilerini en iyi şekilde yapacağına inancım tamdır. Öncelikli amacımız devletimizin kalkınması, bunu sağlamak hepimizin görevidir. Kamu kaynaklarını en verimli şekilde kullanmalıyız. Çalışmalarınızda mutlu olmanız için başkalarına iyilik yapın, onlar mutlu oldukça sizde mutlu olacaksınız. Her çalışanın işini emek vererek en güzel şekilde yapacağına inancım tamdır. Bu duygu düşünceler ile işlerinizde kolaylıklar dilerim" dedi.  

Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki, Bölge Müdürlüğümüz anı defterine iyi niyet ve başarı dileklerini yazarak ardından Sakarya'dan ayrıldı.


Yazdır